Palette (1.0.1-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: - All -
te: - అన్ని -
