Palette (1.0.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Liste

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Submit button text
tr: Gönder Düğmesi Metni

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
