Palette (1.0.1-alpha2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Reset
be: Скінуць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
