Palette (1.0.1-alpha2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Author
bn: লেখক

en: List
bn: তালিকা

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
