Palette (1.0.1-alpha2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
