Palette (1.0.1-alpha2) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Palette
ca: Paleta
