Palette (1.0.1-alpha2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Author
fil: May akda

en: List
fil: Listahan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
