Palette (1.0.1-alpha2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
