Palette (1.0.1-alpha2) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
