Palette (1.0.1-alpha2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
