Palette (1.0.1-alpha2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
