Palette (1.0.1-alpha2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
