Palette (1.0.1-alpha2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
