Palette (1.0.1-alpha2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
