Palette (1.0.1-alpha2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
