Palette (1.0.1-alpha2) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: List
ug: تىزىملىك

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Palette
ug: رەڭ تاختىسى
