Palette (1.0.1-alpha2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
