Palette (1.0.1-alpha2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored on
ast: Autoría en
