Palette (1.0.1-alpha2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja
