Palette (1.0.1-alpha2) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Reset
eu: Garbitu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
