Palette (1.0.1-alpha2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
