Palette (1.0.1-alpha2) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Status
fr: État

en: Author
fr: Auteur

en: List
fr: Lister

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Sort by
fr: Trier par

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Submit button text
fr: Texte du bouton de soumission

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: RGB color
fr: Couleur RGB
