Palette (1.0.1-alpha2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
