Palette (1.0.1-alpha2) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Reset
he: איתחול

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
