Palette (1.0.1-alpha2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Reset
is: Endursetja

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
