Palette (1.0.1-alpha2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
