Palette (1.0.1-alpha2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: List
ml: പട്ടിക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
