Palette (1.0.1-alpha2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
