Palette (1.0.1-alpha2) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Reset
ms: Set semula

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Apply
ms: Pohon

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
