Palette (1.0.1-alpha2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser
