Palette (1.0.1-alpha2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
