Palette (1.0.1-alpha2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Reset
os: Раздæрау

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
