Palette (1.0.1-alpha2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Reset
pl: Resetuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji
