Palette (1.0.1-alpha2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Reset
ru: Сбросить

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Submit button text
ru: Текст кнопки отправки

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Palette
ru: Палитра

en: Entity browser
ru: Обозреватель сущностей
