Palette (1.0.1-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Author
se: Čálli

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
