Palette (1.0.1-alpha2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
