Palette (1.0.1-alpha2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
