Panache (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
