Panache (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Tabs
ro: Taburi

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
