Panache (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії
