Panache (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
