Panache (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
