Panache (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора
