Panache (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
