Panache (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Tabs
et: Sakid

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
