Panache (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
