Panache (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Page title
id: Judul halaman

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Tabs
id: Tab

en: Main navigation
id: Navigasi utama

en: Site branding
id: Pencitraan situs

en: Primary admin actions
id: Aksi admin primer
