Panache (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
