Panache (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora
