Panache (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri
